Święto Kobiet Biznesu

Fundacja Kobiety Nauki patronuje wydarzeniu. Zapraszamy!

Święto Kobiet Biznesu 2013 – skorzystaj z dyżurów ekspertów, weź udział w konkursie

W tym roku już po raz trzeci Bankier.pl zaprasza wszystkie przedsiębiorcze Panie do świętowania z nami Święta Kobiet Biznesu. Już od 6 marca czekają na Was eksperci z darmowymi dyżurami z dziedziny prawa, dotacji unijnych, podatków i wiele innych. Rusza również konkurs na Kobietę Biznesu 2012.
Powszechnie dzień 8 marca kojarzony jest ze Świętem Kobiet i wręczaniem goździków. My proponujemy pragmatyczne podejście – ten dzień w Bankier.pl będzie należał do Pań, które myślą o własnej firmie lub już ją prowadzą.
Od niemal trzech lat redaktor Bankier.pl Barbara Sielicka prowadzi swój autorski cykl „Kobiecy pomysł na biznes”. Przedstawiła w nim już prawie 120 historii przedsiębiorczych kobiet z całej Polski, które postanowiły życie zawodowe wziąć w swoje ręce i założyć firmę. Co roku zwieńczeniem tych działań jest Święto Kobiet Biznesu, obchodzone właśnie 8 marca.
W tym dniu wszystkie Panie mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji ekspertów. Bankier.pl zaprosił do współpracy partnerów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące m.in. dotacji unijnych, prawa pracy, prawa rodzinnego, podatków, prowadzenia firmy, pozycjonowania w sieci, zakładania sklepu internetowego, zatrudniania pracowników, a nawet kupna czy sprzedaży auta czy też wyboru odpowiedniego wina. Wykaz wszystkich dyżurów można znaleźć na stronie Święta Kobiet Biznesu w zakładce 8 marca.
Co ważne, w tym roku pytania będzie można zadawać już od 6 marca, z kolei eksperci dyżurować będą 8 marca w godz. 10.00-16.00. Dyżury prowadzone będą mailowo, telefonicznie lub przez Skype’a.
Konkurs na Kobietę Biznesu 2012
8 marca po raz trzeci ruszy konkurs na Kobietę Biznesu 2012, w którym udział może wziąć każda kobieta prowadząca własną firmę powstałą przed 1 stycznia 2012 roku. Pierwszy etap konkursu to zgłoszenia: przedsiębiorcza Pani może sama zgłosić się do konkursu lub może ją zgłosić osoba trzecia. Zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca za pomocą formularza dostępnego w zakładce Konkurs Kobieta Biznesu.
Spośród wszystkich zgłoszeń kapituła konkursu wybierze 10 finalistek, które jej zdaniem najbardziej zasługują na miano Kobiety Biznesu 2012. W tym rokiem gościem honorowym kapituły został Witold Szmańda, trener fitness m.in. takich gwiazd, jak Keanu Reeves czy Heidi Klum, który zrobił karierę w Hollywood. 
Drugi etap konkursu konkurs rozpocznie się 28 marca. Spośród 10 wyłonionych przez kapitułę finalistek zwyciężczynię wybiorą internauci, którzy za pomocą specjalnego formularza będą mogli zagłosować na swoją faworytkę. Głosowanie potrwa do 14 kwietnia, a wyniki zostaną ogłoszone w portalu Bankier.pl 16 kwietnia.
Zdobywczyni tytułu Kobieta Biznesu 2012 otrzyma pełen atrakcji weekendowy pobyt dla dwóch osób w Hotelu Remes Sport & SPA**** oraz voucher na 1000 zł do wykorzystania w Klinice Medycyna Urody. Nagrodą za drugie miejsce jest weekend dla dwojga z licznymi atrakcjami w hotelu SPA Zamek Lubliniec. Pani, która zajmie trzecie miejsce, otrzyma voucher na dowolne zabiegi od YASUMI i zestaw profesjonalnych kosmetyków.

Dodatkowo każda z trzech laureatek otrzyma zestawy kosmetyków od firmy L'biotica oraz upominki w postaci ekskluzywnych win od firmy 6win.pl, a cała finałowa dziesiątka – wyjątkowe zestawy z ręcznie robionymi belgijskimi pralinami od firmy ChocoBel.

Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego Wieczoru Kobiet Biznesu, który odbędzie się 25 kwietnia w ekskluzywnym klubie Pure Sky Club w Warszawie. Spotkają się tam: dziesięć finalistek konkursu, kadra zarządzająca Bankier.pl oraz nasz gość honorowy – Witold Szmańda.
Patronat nad wydarzeniem objęli m.in. miesięcznik BANK, Benefit, GoldenLine oraz grupy wpierające kobiety przedsiębiorcze, a wśród nich Polskie Stowarzyszenie Kobiet Biznesu, Fundacja Kobieta Nowego Czasu, Polska Sieć Kobiet Nauki, Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet, Mamopracuj.pl, Babskie TV, modaija.pl
Zapraszamy do obchodzenia z nami Święta Kobiet Biznesu oraz udziału w konkursie na Kobietę Biznesu 2012. Wszystkie szczegóły można znaleźć na stronie www.swietokobietbiznesu.pl.
Comments