Aktualności‎ > ‎

„PROJEKT: ZIELONY STAŻ” – zgłoś swój projekt i wygraj płatny staż!

opublikowane: 11 kwi 2014, 06:10 przez Marta du Vall

24 marca rozpoczęła się pierwsza edycja odbywającego się pod honorowym patronatem Ministra Gospodarki konkursu „PROJEKT: ZIELONY STAŻ”, skierowanego do studentów i absolwentów krakowskich uczelni wyższych, bez względu na kierunek czy tryb studiów. Zadaniem uczestników jest przygotowanie projektu o wartości do 10 tysięcy złotych, związanego z tematyką ochrony środowiska oraz dziedzinami pokrewnymi. Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość zrealizowania swojego autorskiego projektu podczas płatnego stażu w Fundacji Myśli Ekologicznej w Krakowie.


Wszyscy chętni powinni do 30 kwietnia 2014 roku przesłać formularz zgłoszeniowy wraz z projektem na adres aplikuj@zielonystaz.pl.

Głównym celem konkursu „PROJEKT: ZIELONY STAŻ” jest zachęcenie młodych ludzi do działania na rzecz ochrony środowiska, a także zgłębiania wiedzy związanej z tematyką ekologii, odnawialnych źródeł energii oraz zrównoważonego rozwoju.

Organizatorem wydarzenia jest działająca w Krakowie Fundacja Myśli Ekologicznej.

Formularz konkursowy oraz wszelkie informacje dotyczące przebiegu konkursu dostępne są na stronie internetowej www.zielonystaz.pl oraz profilu Fundacji Myśli Ekologicznej na Facebook’u.


KONTAKT:

Anna Wolska

Koordynator konkursu "Projekt: Zielony Staż"

Fundacja Myśli Ekologicznej

ul. Halicka 9, 31-034 Kraków

tel: (012) 410 14 48

a.wolska@mysl-ekologiczna.pl

Comments