Aktualności‎ > ‎

Fundacja Kobiety Nauki na TECHNICON-INNOWACJE 2013

opublikowane: 1 paź 2013, 06:38 przez Marta du Vall

9. edycja Targów Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2013 odbędzie w dniach 24-25 października 2013 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.


TECHNICON-INNOWACJE to impreza wystawiennicza zorientowana na poszukiwanie i  rozpowszechnianie innowacji w wielu dziedzinach. Podczas Targów można skonsultować projekt, a także przedstawić go szerokiej publiczności i zainteresowanym mediom, wypromować, wdrożyć, nawiązać współpracę, zainicjować badania, kontynuować i rozpowszechniać prace naukowo-badawcze. Wydarzenie stanowi doskonałą platformę kontaktu dla świata  nauki, biznesu i przemysłu. Ważnym celem udziału w tej imprezie jest promocja ośrodków naukowo-badawczych i firm innowacyjnych.

Polska Sieć Kobiet Nauki jako partnerka Targów Technicon – Innowacje 2013 serdecznie zaprasza zwiedzających. Wstęp na targi jest bezpłatny.

W ramach wspólnego stoiska Fundacji Kobiety Nauki i Agencji Promocyjnej Inventor prezentowane będą m.in. wynalazki laureatek i laureatów konkursów „Akademia Młodego Wynalazcy”, „Innowator Mazowsza” oraz laureatek konkursu „Innowacja jest kobietą”.

Comments