Aktualności‎ > ‎

Innowacyjne Projekty Badawcze – e-konferencja, 2 września 2016 r.

opublikowane: 20 lip 2016, 10:51 przez Marta du Vall

Jako matronki wydarzenia serdecznie zapraszamy na konferencję „Innowacyjne Projekty Badawcze”, której organizatorem jest Dolnośląski Instytut Nowych Technologii, członek Klastra B+R&I zrzeszającego ponad 100 podmiotów, w tym: przedsiębiorstwa, jednostki naukowo-badawcze oraz instytucje otoczenia biznesu.

https://sites.google.com/site/kobietynauk/in-the-news/_draft_post-3/baner600x80.png

Projekt „Innowacyjne Projekty Badawcze” ma na celu umożliwienie młodym studentom/studentkom oraz badaczom/ badaczkom prezentację badań, pomysłów czy projektów, nawiązanie kontaktów z osobami z innych uczelni i instytucji oraz zdobycie cennego doświadczenia i inspiracji do dalszej pracy.

Organizatorom, zależy przede wszystkim na propagowaniu podejścia ukierunkowanego na innowacje, dlatego idąc za przykładem zagranicznych wydawnictw, jak przykładowo Elsevier, postanowili zorganizować konferencję w formie elektronicznej.

W ramach konferencji uczestnicy/ uczestniczki będą mieć możliwość wygłoszenia swoich referatów, zaprezentowania posterów, a także opublikowania prac w monografii z ISBN. Zarówno w czasie wystąpień jak i podczas przeglądania posterów będzie możliwa aktywna dyskusja uczestników, w formie okna dialogowego i komentarzy.

Więcej informacji pod linkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Comments