Aktualności‎ > ‎

Matronujemy IV Europejskiemu Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych

opublikowane: 6 cze 2013, 00:16 przez Marta du Vall   [ zaktualizowane 6 cze 2013, 00:21 ]

Polska Sieć Kobiet Nauki objęła swym medialnym matronatem IV Europejskie Forum Marketingu Instytucji Naukowych i Badawczych, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2013 r.. 


Jest to wyjątkowe wydarzenie w ramach, którego pracownicy działów marketingu instytutów badawczych, uczelni wyższych, przedsiębiorstw zainteresowani poszerzeniem wiedzy i rozwojem kompetencji mają okazję spotkać się z wybitnymi autorytetami, czołowymi naukowcami oraz praktykami w dziedzinie marketingu z całej Europy. Wśród prelegentów znajdą się zarówno profesorowie i wykładowcy akademiccy, jak również pracownicy instytucji badawczych i naukowych.

W tym roku głównym przedmiotem zainteresowania Forum będą strategie marketingowe wspierające promocję specyficznych usług oferowanych przez instytucje naukowe i badawcze w Polsce oraz innych krajach europejskich. Poruszone zostaną tematy związane m.in. z badaniami i analizami marketingowymi, marketingiem B2B, public relations, social marketingiem, komercjalizacją wyników badań, prawem autorskim.

Organizatorem Forum jest Instytut Lotnictwa w Warszawie.Szczegółowe informacje znajdują się na stronie domowej Forum oraz w komunikacie do pobrania (poniżej).

ĉ
Marta du Vall,
6 cze 2013, 00:16
Comments