Aktualności‎ > ‎

XVI Międzynarodowy Salon Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES", Moskwa, 2 - 5 kwietnia 2013 r.

opublikowane: 18 lut 2013, 01:27 przez Marta du Vall   [ zaktualizowane 18 lut 2013, 03:07 ]

Informacja dla wszystkich uczelni wyższych i jednostek badawczych, badaczek i badaczy.


Partner Polskiej Sieci Kobiet Nauki - Agencja Promocyjna Inventor przygotowała atrakcyjną ofertę i zaprasza do wzięcia udziału w XVI Międzynarodowym Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES" w Moskwie w dniach 2 - 5 kwietnia 2013 roku .

Nasz Partner uzyskał na ten cel dofinansowanie z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, co pozwoliło wydatnie obniżyć koszty uczestnictwa.

Inventor zapewnia pełną obsługę uczestnictwa w wystawie, oraz promocję prezentowanych innowacyjnych wyrobów i technologii (m.in. wykonanie plansz informacyjno-promocyjnych w języku rosyjskim, wpis do katalogu wystawy, zamieszczenie prezentacji Państwa wynalazku w kolorowym katalogu stoiska polskiego, promocję wynalazków podczas wystawy i pełną obsługę językową stoiska).

Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na udział w Salonie ARCHIMEDES i przy zgłaszaniu innowacyjnego rozwiązania, którego autorką bądź współautorką jest Kobieta-Badaczka, powołacie się na Polską Sieć Kobiet Nauki możecie liczyć na szczególną atencję i dodatkowy rabat!

Patronat nad ekspozycją polskiej nauki objęła Rada Główna Instytutów Badawczych oraz nasza Fundacja

Moskiewski Salon jest jedną z największych na świecie wystaw wynalazków i innowacji. W 2012 roku na wystawie tej prezentowanych było ponad 1000 wynalazków i innowacyjnych technologii, co plasuje tę imprezę na pierwszym miejscu pod względem ilości prezentowanych rozwiązań. Swoje rozwiązania zaprezentowali wystawcy z 19 krajów z trzech kontynentów.

W tym roku w ramach stoiska organizowanego przez Agencje Promocyjną Inventor zaprezentowane zostaną innowacyjne rozwiązania, opracowane przez instytucje sfery nauki oraz innowacyjne przedsiębiorstwa. Dużą część ekspozycji zajmą także wynalazki z dorobku młodych wynalazców, wyłonionych w ramach Konkursu Innowator Mazowsza, zorganizowanego przez Urząd Marszałka Województwa Mazowieckiego. Do grona promowanych młodych innowatorów/ innowatorek dołączy  zwyciężczyni konkursu Polskiej Sieci Kobiet Nauki (Innowacja jest Kobietą).

Inventor był/jest partnerem i sponsorem nagród ww. konkursach.

Zainteresowane/zainteresowanych otrzymaniem oferty oraz w razie wszelkich pytań prosimy o kierowanie e-maili na adres:  biuro@inventor-factory.pl

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca lutego!

ĉ
Marta du Vall,
18 lut 2013, 01:27
Comments