Aktualności‎ > ‎

XX Moskiewski Międzynarodowy Salon Wynalazków Innowacyjnych Technologii „Archimedes 2017”

opublikowane: 26 sty 2017, 07:18 przez Marta du Vall


Moskwa, Federacja Rosyjska 16 – 19 maja 2017 r. 

XX Moskiewski Międzynarodowy Salon Wynalazków Innowacyjnych Technologii „Archimedes 2017” w Moskwie organizowany jest przez InnovExpo.

Wystawa odbywa się pod auspicjami Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO), Międzynarodowej Federacji Stowarzyszeń Wynalazców (IFIA) oraz władz miasta Moskwa. Partnerami wystawy są: Federalna Agencja Własności Przemysłowej, Izba Przemysłowo-Handlowa Federacji Rosyjskiej, Związek Inżynierów Rosyjskich, Wszechrosyjskie Stowarzyszenie Wynalazców i Racjonalizatorów oddział Moskwa, Soyuzpatent.

Już siódmy raz Agencja Promocyjna INVENTOR organizuje ekspozycję polskich wynalazków i innowacyjnych rozwiązań opracowanych w instytutach badawczych, wyższych uczelniach i innowacyjnych przedsiębiorstwach podczas salonu „Archimedes”. Partnerem organizacyjnym stoiska jest Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Moskwie. Patronatu już udzieliły Rada Główna Instytutów Badawczych i Fundacja Kobiety Nauki – Polska Sieć Kobiet Nauki.

Podczas imprezy wystawcy będą mogli zaprezentować swoje osiągnięcia w dziedzinie innowacji techniczno-technologicznych. Udział w tego typu wystawach stwarza możliwości nawiązania współpracy z zagranicznymi partnerami w celu komercjalizacji wynalazków, a także pozwala na ocenę potencjału rynkowego prezentowanych innowacyjnych rozwiązań. Ponadto zaprezentowane podczas salonu wynalazki i innowacyjne technologie wezmą udział w konkursie rozgrywanym w 42. kategoriach tematycznych. W pracach nad oceną wynalazków bierze udział desygnowany do jury międzynarodowego przedstawiciel nauki polskiej dr inż. Krzysztof Biernat prof. PIMOT.

W dotychczasowej historii organizacji polskich kolektywnych stoisk na tej wystawie Agencja Promocyjna INVENTOR wystawiła łącznie 78 wynalazków i innowacyjnych technologii, które zdobyły uznanie jury wystawy. Obecność w sześciu już edycjach moskiewskiego salonu zaowocowała dla wystawców 49 złotymi, 17 srebrnymi i 7 brązowymi medalami oraz wieloma nagrodami specjalnymi.

Oficjalny Wyłączny Przedstawiciel na Polskę – Agencja Promocyjna INVENTOR zaprasza do udziału
w tegorocznej jubileuszowej edycji salonu „Archimedes”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji o udziale w imprezie prosimy o kontakt na adres Agencji Promocyjnej INVENTOR Sp. z o.o.: e-mail: biuro@inventor-factory.pl lub telefony 22 3927817;
600 921 999.
Comments