Aktualności‎ > ‎

Zapraszamy na warsztaty „Polityka równościowa w odpowiedzialnych badaniach i innowacjach”

opublikowane: 16 lis 2016, 03:59 przez Marta Majorek   [ zaktualizowane 16 lis 2016, 07:56 przez Marta du Vall ]


Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie„Polityka równościowa w odpowiedzialnych badaniach i innowacjach” organizowanym przez Fundację na Rzecz Nauki Polskiej we współpracy z Fundacją "Kobiety Nauki - Polska Sieć Kobiet Nauki". Warsztat organizowany jest w ramach projektu „RRI Tools, a project to foster Responsible Research and Innovation for society, with society (RRI Tools)”. Projekt ten miał na celu promocję koncepcji Odpowiedzialnych Badań i Innowacji oraz stworzenie portalu ułatwiającego jej wdrażanie przez różne grupy interesariuszy.

Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu portal RRI Tools, a także zaprosimy Państwa do dyskusji o promocji kobiet w nauce z perspektywy instytucji finansującej badania naukowe.


Warsztat odbędzie się w Krakowie w dniu 28 listopada 2016 r. w budynku „Areszt” w Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej (ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków).

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie proszone są o przesłanie potwierdzenia na adres: agnieszka.kossakowska@fnp.org.pl , do 20 listopada 2016 r.

Ċ
Marta Majorek,
16 lis 2016, 03:59
Comments